ارائه دهنده خدمات کشت، اصلاح و بهسازی اراضی کشاورزی
ایران، خوزستان، خرمشهر
09359315457

بطور کلی شرکت کشت و صنعت صبح اروند رود در زمینه توسعه و گسترش فضای سبز عمومی و خصوصی خدمات ذیل را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید.

 

مشاوره و نظارت

مشاوره، نظارت و کنترل اجرای صحیح بر طبق اصول و ضوابط تعیین شده یکی از ضروریات در هر نوع پروژه‎ایست. این شرکت با بهره گیری از تیمی متخصص و با تجربه خدمات کامل و با کیفیتی در این زمینه به کارفرمایان محترم ارائه می دهد.

 

طراحی و احداث فضای سبز

فاز طراحی و احداث فضای سبز بر مبنای مطالعه موردی پروژه و بررسی های میدانی با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی منطقه و سلیقه کارفرما بمنظور تعیین استعدادهای پروژه برای استفاده از مناسب ترین گونه های گیاهی انجام می گردد. دراین راستا طرحی جامع و اجرایی در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت که از جنبه های مختلف اعم از ماندگاری ، جلوه های بصری ، سازگاری، کاربردی و سایر جنبه های اجرایی و اقتصادی پاسخگو نیاز کارفرما خواهد بود. در ارائه طرحها از نرم افزارهای دو بعدی و سه بعدی تخصصی فضای سبز جهت نمایش چشم  انداز نهایی طرح استفاده میشود. پس از آن با استفاده از نیروی انسانی و ماشین آلات کافی و همچنین مدیریت متخصص ، عملیات اجرایی با حداکثر کیفیت ، بر مبنای طرح مورد نظر بانجام میرسد.

 

نگهداری از فضای سبز

در این شرکت فعالیت های نگهداری فضای سبز با استفاده از نیروی انسانی مجرب ، مدیریت متخصص و ابزار ، ماشین آلات و نهاده های معتبر و کاربری روش های دینامیک در نگهداری فضای سبز انجام می گیرد . اساساً برنامه های نگهداری بر مبنای پیش بینی نیاز ها و شرایط محیطی بوده تا از بروز تنش های گیاهی بویژه در شرایط دشوار اقلیمی پرهیز گردد .

 

img_divider